Komplexné projekčné riešenia

Naša špecializácia

Komplexné projekčné riešenia

Zabezpečíme komplexné projekčné služby od architektonickej štúdie, masterplánov až po realizačný projekt. Vytvoríme stavebné projekty pre všetky typy stavieb od malých rodinných domov až po technicky náročné polyfunkčné objekty. Náš tím architektov vytvorí projekt presne podľa vašich požiadaviek. Pri práci zohľadňujeme predstavy klienta ako aj všetky súvisiace predpisy a požiadavky vyplývajúce z územného plánu.

Disponujeme odborníkmi pre všetky potrebné oblasti. Naši pracovníci vám predstavia varianty technických riešení projektu a pomôžu vám vybrať najvhodnejšie z nich. Všetky časti projektu zodpovedajú príslušným normám a legislatívnym požiadavkám.

Od štúdie po realizačný projekt

Komplexné projekčné riešenia pre vašu stavbu zahŕňajú:

Architektonická štúdia

Architektonická štúdia premietne vaše predstavy a zámery do konkrétnej podoby. Poskytne vám prvý pohľad na konkrétne urbanistické, dispozičné, konštrukčné a materiálové riešenie budúcej stavby. Vďaka architektonickej štúdii získate jasnejšiu predstavu aj o ekonomickej náročnosti realizácie.

Dokumentácia pre územné konanie

Dokumentácia pre územné konanie poskytuje podklady potrebné pre prijatie územného rozhodnutia o umiestnení stavby a zastavanie pozemku. Obsahuje všetky potrebné informácie a podklady pre dotknuté orgány, ako sú napríklad výškové osadenie stavby a jej poloha vrátane vyznačenia jej vzťahov k okoliu.

Projekt pre stavebné povolenie

Projekt pre stavebné povolenie obsahuje všetky podklady pre stavebné konanie. Obsahuje kompletnú dokumentáciu pre posúdenie navrhovanej stavby. Poskytuje urbanistickú, architektonickú, priestorovú a dispozičnú charakteristiku stavby. Okrem toho obsahuje informácie o jej konštrukčnej a materiálovej charakteristike.

Tendrová dokumentácia

Tendrová dokumentácia (alebo dokumentácia pre výber zhotoviteľa stavby) vymedzuje presné požiadavky na budúceho zhotoviteľa budovy. Slúži ako podklad pre uchádzačov výberového konania na vypracovanie ich ponúk.

Realizačný projekt

Realizačný projekt poskytuje zhotoviteľovi všetky podrobnosti vrátane špecifikácie pre technické vybavenie stavby. Je podkladom na prípravu a realizáciu všetkých prác aj presnú kalkuláciu nákladov.

Kontaktujte nás

Záruka kvality

Certifikáty

Zaujímavé čítanie

Najnovšie články

X

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním.
Viacej o používaní súborov cookies.