Inžiniering a poradenstvo

Naša špecializácia

Inžiniering a poradenstvo

Realizácia investičného zámeru je spojená s časovo náročnými prípravami. Aby sa začiatok stavby zbytočne nepredlžoval, naša spoločnosť sa zoberá poskytovaním služieb v oblasti inžinieringu. Potrebné úkony naplánujeme, postaráme sa o všetky potrebné povolenia a odbremeníme vás od vybavovania na úradoch. Môžete sa na nás spoľahnúť aj s procesom kolaudácie po ukončení stavby.

Inžiniering na mieru

Inžiniering je súbor činností, ktoré vás odbremenia od riešenia administratívnych úkonov. Vďaka tejto službe si nebudete musieť naštudovať prislúchajúce zákony a predpisy ani tráviť množstvo času na úradoch. Postaráme sa o konanie so štátnymi, samosprávnymi a inými dotknutými orgánmi a organizáciami. Zabezpečíme všetky vstupné podklady, odborné posudky a stanoviská a budeme vás zastupovať pri stavebnom, územnom aj kolaudačnom konaní. Služby inžinieringu poskytujeme s ohľadom na konkrétny projekt a postaráme sa o všetky súvisiace povolenia a dokumenty.

Zabezpečíme pre vás

V rámci inžinierskej činnosti pre vás zabezpečíme komplexný súbor služieb v každej fáze procesu realizácie projektu stavby. Venujeme sa ekonomickej, právnej aj stavebno-technickej stránke projektov. Vybavíme:

  • územné rozhodnutie,
  • stavebné povolenie,
  • stavebný a technický dozor,
  • zmluvy potrebné na pripojenie na inžinierske siete,
  • povolenia pre realizáciu stavby,
  • zmenu typu pozemku na stavebný,
  • kolaudačné rozhodnutie.

Územné konanie

Zistíme všetky faktory a podmienky, ktoré pre daný projekt vyplývajú z územného plánu. Zabezpečíme vyjadrenia dotknutých orgánov a organizácií, ktoré sú potrebné pre vydanie právoplatného územného rozhodnutia.

Stavebné konanie

Skontrolujeme, či projekt pre stavebné povolenie zohľadňuje všetky podmienky dané právoplatným územným rozhodnutím. Podáme žiadosť o stavebné povolenie aj so všetkou potrebnou dokumentáciou a povoleniami dotknutých organizácií.

Kolaudačné konanie

Kolaudačné konanie je proces, ktorý sa začína po dokončení stavebných prác. Jeho úlohou je skontrolovať, či je stavba v súlade so stavebným povolením. Využívanie stavby umožní kolaudačné rozhodnutie, ktoré je vydané na záver kolaudačného konania. Aj v kolaudačnom konaní sa na nás môžete plne spoľahnúť.

Kontaktujte nás

Záruka kvality

Certifikáty

Zaujímavé čítanie

Najnovšie články

X

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním.
Viacej o používaní súborov cookies.